Гороскоп знака Овен


Загальна характеристика знака Овен

"Овен" (Arіes) зобов'язаний честі відкривати зодіакальний гороскоп точці весняного рівнодення: коли знаки Зодіаку отримали свої сучасні назви, вона перебувала саме в цьому сузір'ї. Тим часом, люди, що народилися під цим знаком, володіють достатньою силою і цілеспрямованістю, щоб пробитися вперед навіть в тих випадках, коли обставини, здавалося б, складаються не на їхню користь.
Енергія і невтомність Овнів стала притчею во язитцах, так само як і їх упертість, а також повна відсутність гнучкості в характері. Овни не вміють поступатися навіть з тактичних міркувань, чим немало шкодять собі, особливо в юному віці, коли ще не мають досвіду, здатного утихомирити природне гарячність.
Природний оптимізм не дає Овнам опускати руки навіть у самих несприятливих життєвих ситуаціях, але критики, особливо з боку близьких людей, здатна вибити їх з колії: будучи марнославні, люди цього знака мають потребу в постійному заохочення і визнання своїх заслуг.
Сильний характер Овнів-жінок трохи пом'якшується природного м'якістю, властивої їх статі, але варто виникнути перепоні на їхньому шляху - і знак Зодіаку бере своє. Вдачу дам, які народилися під цим знаком, ускладнюється ще й куди більше, ніж у Овнів-чоловіків, вираженим ідеалізмом, невмінням реально оцінювати людей і приймати життя у всій її повноті.
Овни-чоловіки здатні вразити напором і ділову хватку, але в глибині душі до сивого волосся залишаються дітьми. Вони витрачають свої неабиякі сили на проблеми, які не стоять виїденого яйця, але не можуть зосередитися задля дійсно важливої мети; пропускають повз вуха слушні поради, але гостро потребують співчуття, якщо раптом потерплять невдачу.

Психологічна характеристика знака Овен

Овен відноситься до активних знаків, які також називають чоловічими. Риси характеру, властиві людям цього знаку, не дозволяють йому залишатися осторонь від подій життя або замкнутися в світі власної сім'ї: Овни не просто відкриті для світу, вони абсолютно впевнені, що здатні змінити цей світ, заради чого не пожаліють ні сил, ні коштів.
Люди, що народилися під цим знаком, протягом всього життя схильні до емоціям, яких навіть не намагаються приховувати. У своїх почуттях і вчинках Овни непостійні, у них навіть неприємного осаду не залишається на душі після нападу люті чи гніву, гарний настрій, як і погане, зникає безслідно.
Овни - екстраверти, але проблеми оточуючих їх хвилюють мало: світ люди цього знаку сприймають швидше як фон, на якому вони повинні виділитися і виглядати особливо блискуче. Не дивно тому, що, зайняті виключно собою, Овни зовсім не розбираються в людях, легко можуть стати жертвами умілих маніпуляторів.
Незважаючи на завзятість і незмінну впевненість у собі, Овни здатні приймати до уваги доводи логіки, хоча самі керуються швидше інтуїцією, яка у них надзвичайно розвинена.

Стихія знака Овен

Стихія Овна - Вогонь - нагороджує людей цього знаку силою, стрімкістю і неприборкна.

У тригонів Вогню (Овен, Лев, Стрілець) Овни виділяються деякою агресивністю у всьому, будь то сфера ділових або емоційних інтересів, здатністю моментально міняти напрямок своєї діяльності, а також швидко відновлювати сили після поразки.

Для самих слабких з Овнів Вогонь згубний - не в силах впоратися з власною енергією, вони спалюють себе, проте іншим стихія дає здатність заволодівати умами інших, прагнення до влади і спрагу пригод.

Як не дивно, саме Овни дуже часто отримують опіки, причому іноді дуже серйозні. Це як не можна краще ілюструє нездатність багатьох з них правильно використовувати те, що дано їм від природи.

Здоров`я знака зодіака Овен

Овни, які звикли до сили і витривалості свого організму, частенько самі винні у власних проблемах зі здоров'ям. Вони надто багато працюють, занадто мало сплять, ігнорують принципи правильного харчування, а для регулярних занять спортом їм не вистачає терпіння.
Чи не всі Овни рано чи пізно отримують травми голови. Крім того, люди цього знаку схильні до мігрені і хвороб очей, при цьому звертатися до лікарів Овни уникають, вважаючи за краще легковажно займатися самолікуванням, причому найчастіше за принципом "саме пройде".
Через пристрасть Овнів до смачної, але не корисною їжі, їхня шкіра, особливо на обличчі, часто покривається висипом.
Овна пощастить, якщо поряд з ними буде людина, здатна тактовно і ненав'язливо нагадувати про необхідність відпочивати, гуляти, регулярно і правильно харчуватися - словом, дбати про себе.

Ключи до успіху знака Овен

Знак Овна наділяє своїх підопічних найсильнішою енергетикою і прагненням бути першим у всьому. Саме це іноді і підводить першопроходців Зодіаку - вони проводять занадто часу в різноманітних змаганнях замість того, щоб досягти успіху в сфері, яка є найбільш важливою. Часом, порівнюючи себе з іншими, Овен відчуває дискомфорт через те, що досягнуті ним результати не настільки вражаючими, і домагається не того, що потрібно йому, а того, що є в інших. Отже, неодмінною умовою успіху - тобто, досягнення відчуття задоволення власним життям, - є правильна постановка мети і раціональне витрачання своїх сил.

Овнам часто ускладнює життя нездатність зосередитися і довго зберігати інтерес до чогось одного. Терпінням і постійністю представники цього знака не відрізняються, саме тому їм досить складно довго зберігати романтичні відносини. Багато хто вважає Овнів настільки нездатними на вірність, що в принципі не розглядають зв'язок з ними як щось серйозне - і це теж не сприяє особистого щастя представників даного знаку.

Сім типових проблем - сім ключів до щастя в коханні

1. «Я страждаю від самотності»

У разі Овнів це, як правило, означає, що в полі їхнього зору немає людини, яка б здавався не тільки привабливим, але і недоступним. Ніщо не захоплює Овнів так, як можливість подолати перешкоди, зачарувати, підкорити, розтопити лід холодного серця. Ті, хто з самого початку дружелюбний і розташований до представників цього знака, викликають у них мало інтересу.

Для того, щоб стати більш щасливим, Овна потрібно зрозуміти, що любовні відносини - це не полювання, а їхній обранець - не видобуток. Оглянеться по сторонах: напевно є люди, суспільство яких вам приємно. Овни взагалі рідко можуть поскаржитися на брак шанувальників, швидше їх турбує те, що немає поруч «того самого людини», здатного пробудити найсильніші почуття, викликати інтерес. Однак потрібно мати на увазі, що ваші емоції залежать, перш за все, саме від вас, а не від когось іншого. Спробуйте зацікавитися тими, хто поруч, а не чекати доленосної зустрічі, яка докорінно змінить життя.

Потрібно також відзначити, що для Овнів дуже небезпечною може бути втрата віри в себе після розриву з коханою людиною чи розлучення. Опинившись у такій ситуації, ви схильні розпочати пошук нового партнера до якого, можливо, навіть не виникне мало-мальськи серйозних почуттів. Існує кілька варіантів розвитку ситуації. Одні Овни карають нового обранця за гріхи його попередника, інші - знаходять того, хто співчуває їх бід, і потрапляють у пастку, стаючи залежними від нього, треті, побоюючись, що «конкуренція» занадто висока, вступають в абсолютно невідповідні відносини. Вірним рішенням буде не поспішати з початком нового роману. Вам потрібно повернути віру в себе; зустрічайтеся, спілкуйтеся, намагайтеся частіше бувати на увазі і займайтеся тим, що вам дійсно подобається. Це зробить вас не тільки чарівним, але і щасливим.

2. «Він (вона) мене не розуміє»

Відсутність взаєморозуміння з партнером - досить типова проблема для представників багатьох знаків Зодіаку. Овни ж часто стикаються з нею тому, що виробляють помилкове враження, а іноді і самі не можуть розібратися в тому, що ж, власне їм потрібно. Партнеру ви представляєтеся людиною енергійною, а часом і агресивним; здатним подбати про себе і підтримати слабкого, подолати будь-які перешкоди. Безумовно, все це так. Однак не можна забувати про те, що і у вас бувають моменти, коли хочеться отримати допомогу, почути слова схвалення, відчути себе об'єктом турботи.

Чи не приховуйте своїх слабкостей, не соромтеся просити про те, що хочете отримати. На початковому етапі доведеться постежити за собою, контролювати тон і форму прохань, які ні в якому разі не повинні нагадувати накази. Взагалі, варто навчитися при необхідності прибирати з голосу агресивні і металеві нотки. Придивіться до Терезів - те, як вони ведуть себе з партнерами, може багато чому навчити вас.

Ще одна річ, якої потрібно обов'язково навчитися кожному поважає себе Овна - пояснювати свої вчинки. Пам'ятайте, що «я так хочу» чи «так треба» - це аргументи переконливі, але недостатні. Ваш обранець гідний того, щоб знати, чому ви робите так, а не інакше. Ви ж вибрали людину, якій можна довіряти, правда?

3. «Мого партнера цікавить лише секс, а я хочу серйозних відносин»

Не виключено, що ваш партнер відчуває те ж саме. Овни високо цінують фізичну близькість і не приховують цього, а ось той факт, що потребують також в близькості душевної, воліють приховувати.

Проблемою є скоріше те, що під «серйозними відносинами» Овни мають на увазі щось зовсім особливе - спільне підкорення небезпечних вершин, подолання життєвих бур, боротьбу за щастя. На жаль, ідеали вашого обранця можуть бути зовсім іншими. Партнер, який мріє перш за все про спокій і впевненості у шлюбі або любовному союзі, багато ваших вчинки буде сприймати як екстравагантні витівки, авантюри, жарти поганого тону - словом, речі, в горезвісних «серйозні стосунки» швидше недоречні. Отже конфлікт інтересів у наявності. У такому випадку без роз'яснювальних бесід та роботи над собою не обійтися, будьте до цього готові.

4. «Я люблю його (її), але мені з ним (з нею) нудно»

Нудьги Овни не виносять. Часом цей душевний стан є єдиним, чого дійсно бояться представники цього знака. На початковій стадії романтичних відносин нудьзі зазвичай місця немає - навіть якщо перепон на шляху любові не виникає, Овни досить регулярно влаштовують собі і своєму обранцеві струсу (іноді у вигляді сварок і навіть розставань «назавжди»), лише для того, щоб домогтися загострення почуттів. Однак з розвитком відносин ситуація змінюється. У деяких випадках партнер звикає до витівок Овна і перестає реагувати на них очікуваним чином, в інших - цілком однозначно дає зрозуміти, що не має наміру терпіти їх далі. Умовляється мир і спокій, але Овен відчуває себе пригніченою і сумує.

Здавалося б, вихід цілком очевидний - можна знайти спільні інтереси і захоплення, які будуть вносити різноманітність в життя. Проблема полягає в тому, що у Овна більше енергії, ніж у представників інших знаків, і прагнення до різноманітності теж значно сильніше. Ви не будете нудьгувати, якщо розділивши інтереси партнера, збережете за кожним право на деяку незалежність і автономність, але це не головне. Дійсно важливо зрозуміти, що стабільні відносини не менш цікаві й захоплюючі, ніж завоювання вподобаного вам людини, низка примирень і сварки, бурхливі з'ясування відносин. Як тільки ви це усвідомлюєте, нудьга перестане бути третьою в любовному союзі.

5. «Ми ніколи не можемо домовитися»

Дуже багато Овни не вміють вести конструктивні бесіди з тими, кого люблять, а під впливом цього знаку будь-який «проблемний» розмова перетворюється в суперечку - а там і до скандалу недалеко. Для того, щоб у вас з'явилася можливість домовитися з обранцем, ви повинні «навчитися домовлятися».

Рекомендації дуже прості, але слідувати їм буває надзвичайно складно. Спробуйте використовувати для тренування бесіди на загальні теми, які не мають прямого відношення ні до вас, ні до вашого партнера. Отже, не шкодуйте часу на те, щоб вислухати співрозмовника і в чомусь з ним погодитися - хоча б частково. Расстаньтесь з думкою про те, що, спростувавши почуте, ви доведете своє інтелектуальне перевагу; іншими словами, не сперечайтеся тільки заради того, щоб опинитися правим. Не квапте опонента - ви приймаєте рішення швидко, але не всім це властиво, так що не потрібно нагнітати обстановку. І майте на увазі, що обговорення проблем ведеться не для того, щоб хтось мав рацію, а для того, щоб прийти до спільної думки. Навчившись поступатися і не переживати через це, ви зробите своє життя куди простіше і приємніше.

6. «Я не впевнений (а) в наших відносинах»

Навіть не сумнівайтеся - ваш партнер не упевнений в них ще більше! Тому що ви хоча б інколи знаєте, чого від себе чекати, а іншим таке практично недоступне.

Досить часто Овни, особливо в юному віці, не прагнуть до шлюбу чи серйозних відносин, і це накладає відбиток на їх поведінку. Ви дорослішаєте, але придбані звички (наприклад, небажання рахуватися з загальноприйнятими правилами, схильність до різного роду провокацій), на жаль, залишаються. І можна скільки завгодно натякати своєму партнеру на те, що ви «напоумилася» і «нагулялись», і навіть говорити відкрито про це можна - він не повірить, поки ви не позбудетеся від тих самих звичок.

Крім того, людина, яка добре вас знає, не може не помічати вашого прагнення до влади, верховенства у відносинах. Саме тому він так цінує моменти власної незалежності, ситуації, коли можна прийняти рішення самостійно, нарешті, просто відпочити від вас. Ви ж саме в цей час і відчуваєте невпевненість. Якщо ви хочете змінити ситуацію, працювати доведеться над собою - вчитися м'якості, освоювати тонкощі дипломатії, пізнавати красу компромісів. І останнє. Іноді корінь «невпевненості» в тому, що ви просто не можете довести оточуючим, що ваш роман - найміцніший, найкращий у всіх відносинах. Не треба й намагатися цього робити. Зрештою, «особисті» відношення не випадково називаються саме так.

7. «Він (а) постійно до мене прискіпується»

Овни звикли до того, що їх хвалять - дійсно, є за що. Все, що більш-менш нагадує критику, представники цього знака сприймають як причіпки і сигнал до початку бойових дій. Словом, ви реагуєте занадто гостро. Намагайтеся подивитися на ситуацію з іншого боку. Навряд чи людина, яка вас знає, буде провокувати ситуації, здатні викликати ваш гнів - якщо йому дороге життя, зрозуміло. Боротьба з Овном в більшості випадків є справою безнадійною, і ніхто не стане вплутуватися її по своїй волі. Але тоді чому ж кохана людина знову і знову говорить про ваші недоліки? По-перше, не виключено, що він просто дає поради або, скажімо, вказує напрямок, в яке вам слід направити свою кипучу енергію. Не сприймайте отриману інформацію в ключі «ти робиш погано», основний її посил - «як зробити краще».

Потрібно також визнати, що часом у вашого обранця є привід для критики. Особливо часто це відбувається, коли «завойовницький» період завершений і у відносинах запановує спокій, але і в інших випадках не виключено. Справа в тому, що Овен активний і діяльний на ранній стадії розвитку відносин, а також у важких, кризових ситуаціях. Коли ж буря вщухає, ви стаєте схожим на дитину - часом вередливим і розпещеним, постійно вимагає уваги, часом зовсім нездатним подбати про себе. Вашому обранцю куди приємніше бачити вас іншим: яскравим, енергійним, блискучим інтелектом і дотепністю, винахідливим і наділеним багатою фантазією; саме до цього стану він сподівається вас повернути своїми зауваженнями, які вами сприймаються як позбавлені підстав причіпки.

Кар'єра та професії знака Овен

Овни володіють достатньою силою, щоб досягти успіху в усьому багатьох областях, але властива їм прямота доречніше в армії, ніж у політиці. Людям, народженим під цим знаком, просто не вистачить гнучкості та хитрості, необхідних для того, щоб реалізувати свої таланти в дипломатії, що не наживши смертельних ворогів.

Будучи натурами творчими, Овни здатні зробити кар'єру артистичну в самому широкому сенсі цього слова; удача може очікувати їх як на театральних підмостках, так і в майстерні скульптора. У молодості найбільш амбітних представників цього знаку сліпить прагнення до влади, і славу, працюючи проти них: Овни віддають перевагу мріяти про прекрасне майбутнє, а не працювати, щоб досягти цілей хоч і скромних, але реальних.

З Овнамі-підлеглими керівникам доводиться досить важко: вони волелюбний, ігнорують трудову дисципліну, легко зацікавлюються роботою, але настільки ж швидко і забувають про неї. З іншого боку, у важкій ситуації Овни проявляють себе з кращого боку: вони стають незвичайно працелюбні, спритні, словом, перетворюються на ідеальних "кризових менеджерів".

Сексуальність знака зодіака Овен

Починаючи своє сексуальне життя зазвичай порівняно рано, Овни, тим не менше, до вельми зрілого віку залишаються в еротичному плані швидше сміливими експериментаторами, ніж досвідченими знавцями. Пристрасть Овна завжди свіжа, тому люди цього знаку кожного партнера люблять як першого - а для нього неодмінно хочуть бути єдиними. Додамо, що природна активність і витривалість Овнів робить їх ще й невтомними.

У сексі, як і в будь-якій іншій галузі життя, Овни вимагають постійного схвалення, як можна більш високої оцінки своїх здібностей. Слова захоплення і похвали здатні надихнути Овна на нові сексуальні подвиги.

Жінка-Овен буває незвичайно сміла в сексуальних експериментах, чоловік таки більш обережний - для нього не може бути нічого жахливіше, ніж відчути фіаско; зате він не боїться потрапити в смішне положення, тому цілком здатний запропонувати своїй дамі піддатися пристрасті в самому несподіваному місці.
Овен може налякати партнера своєї вимогливістю, а потім здивувати ніжністю і увагою, разючою чином поєднуються з його пристрастю, деколи межує з агресивністю.

Брак и сумісніть знака зодіака Овен

Овни здатні відчувати сильні пристрасті - на жаль, деколи дуже сильні, щоб бути щасливими. Легко закохуючись, вони ідеалізують партнера, і, зіткнувшись з першим же серйозним його недоліком, відчувають себе розчарованими і обдуреними.
Жінки вміють зачарувати своєю самостійністю, але їх волелюбність часом доходить до абсурду. При цьому пані-Овни надзвичайно ревниві; того, що вони вважають допустимим для себе, частенько не прощають партнеру. Влюбливість жінки-Овна з боку могла б здатися нерозбірливістю, якщо б більшість романів не залишалося лише мріями.
Чоловіки-Овни захоплюються швидко і люблять надзвичайно сильно; їх романи красиві, але короткострокові - частково через егоїзм, властивим людям цього знака. Партнерці Овна доведеться чимало потрудитися, щоб інтерес до неї не згасав, зате у неї є шанс заслужити даний обожнювання.
Союз Овнів з людьми свого ж знака буває яскравим, але неміцним. Дві захоплюються людей, кожен з яких надто егоїстичний, щоб піклуватися про партнера, занадто швидко втомлюються один від одного.
Найбільш гармонійним можна назвати союз з Левом. Чи не прохо порозуміється Овен і з Стрільцем, чиє вроджене благородство благотворно на нього впливає.
Непоганий союз з Близнюками; нейтральний - з Раком або Козерогом: в обох випадках мова йде скоріше про інтелектуальну гармонії, ніж про душевний єдності.
Союз з Терезами буде невдалим, а розрив - болючим для обох. Погано ладнають Овни також з Рибами, Скорпіоном і Тельцем.

Кулінарні пристрасті знаку зодіаку Овен

Овни віддають перевагу їжі, приготованої на відкритому вогні, при цьому марно уникаючи свіжих овочів і фруктів. Овнам необхідний багатий вітамінами раціон.

З дієтами людям цього знаку слід бути обережним: калорії необхідні їм для відновлення сил.

Потрібно не забувати про включення в раціон зненавидженої Овнамі риби, а також інших морепродуктів.

Рекомендації з харчування для знаків Вогню (Овен, Лев і Стрілець)

залишити коментар 

Ваше им'я:
Відгук:
Захисний кодКатя | 29.03.2014 21:39
На 95% інформація про мене. Дуже гарний гороскоп )))
Відповісти
Тетяна | 28.06.2013 20:05
Гарний гороскоп) Дійсно багато схожості)
Відповісти
маряна | 03.06.2013 00:23
то що написано,то правда
Відповісти
вікторія | 16.03.2013 03:04
і справді правда,морепродуктів не люблю)
Відповісти
анубіс | 21.07.2012 12:00
да тут принципі є правда
Відповісти
АГОНІЯ | 31.05.2012 21:02
В МЕНЕ ХЛОПЕЦЬ ОВЕН А Я РИБА)НЕ ДУМАЮ ЩО НАСТІЛЬКИ ПОГАНИЙ СОЮЗ ЯК ТУТ ОПИСАНО)
Відповісти
Надія | 29.05.2012 16:44
Більшість правди)))
Відповісти
Света | 20.05.2012 18:18
всё в точку, правдиво)
Відповісти
Віталік | 24.12.2011 15:07
Майже все правда
Відповісти
Алла | 23.08.2011 18:36
А рибу я не люблю!)))
Відповісти
   Галина | 24.04.2012 15:57
На рахунок риб перебільшили,а решта сходиться))
Відповісти

Логін:

Пароль:

 Запам`ятати мене

Квітковий гороскоп

Наперстянка
знак гороскопа: Наперстянка
Магнолія
знак гороскопа: Магнолія
Гортензія
знак гороскопа: Гортензія
Жоржин
знак гороскопа: Жоржин
Конвалія
знак гороскопа: Конвалія
Портулак
знак гороскопа: Портулак
Ромашка
знак гороскопа: Ромашка
Дзвоник
знак гороскопа: Дзвоник
Маргаритка
знак гороскопа: Маргаритка
Тюльпан
знак гороскопа: Тюльпан
Латаття
знак гороскопа: Латаття
Фіалка
знак гороскопа: Фіалка
Шипшина
знак гороскопа: Шипшина
Соняшник
знак гороскопа: Соняшник
Роза
знак гороскопа: Роза
Дельфініум
знак гороскопа: Дельфініум
Гвоздика
знак гороскопа: Гвоздика
Астра
знак гороскопа: Астра
Вереск
знак гороскопа: Вереск
Камелія
знак гороскопа: Камелія
Бузок
знак гороскопа: Бузок
Фрезія
знак гороскопа: Фрезія
Орхідея
знак гороскопа: Орхідея
Півонія
знак гороскопа: Півонія
Гладіолус
знак гороскопа: Гладіолус
Кульбаба
знак гороскопа: Кульбаба
Лотос
знак гороскопа: Лотос
Едельвейс
знак гороскопа: Едельвейс
Тирлич
знак гороскопа: Тирлич
Чортополох
знак гороскопа: Чортополох
Безсмертник
знак гороскопа: Безсмертник
Омела
знак гороскопа: Омела
Красавка
знак гороскопа: Красавка
Мімоза
знак гороскопа: Мімоза
Мак
знак гороскопа: Мак
Лілія
знак гороскопа: Лілія

Copyright © 2014 | Усі права застережені. | Служба підтримки | Про роект | Правила | Реклама | Карта сайту